Yegana🙋‍♀️
Yegana🙋‍♀️

👼Microblading kaş#kıl tehniğı 👩‍🎨Pudralama kaş#gölgeleme kaş 👀Göz dipliner #eyliner 👄Dudak gençleştirme 🎨Küçük bir tasarım (dövme) ☎️+905360643721

Followers

1,667

Following

3,241

Media Uploads

1,304

Instagram ID

4028332888

Instagram Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Following Media Uploads
2019-07-06 Sat 1,654 - 5,470 - 1,283 -
2019-07-10 Wed 1,651 -3 4,765 -705 1,300 +17
2019-07-11 Thu 1,657 +6 4,028 -737 1,300 -
2019-07-16 Tue 1,651 -6 3,030 -998 1,308 +8
2019-07-22 Mon 1,657 +6 3,136 +106 1,321 +13
2019-07-25 Thu 1,662 +5 3,146 +10 1,323 +2
2019-07-29 Mon 1,657 -5 3,169 +23 1,329 +6
2019-07-31 Wed 1,654 -3 3,174 +5 1,332 +3
2019-08-01 Thu 1,655 +1 3,176 +2 1,332 -
2019-08-03 Sat 1,655 - 3,178 +2 1,293 -39
2019-08-07 Wed 1,659 +4 3,222 +44 1,298 +5
2019-08-09 Fri 1,662 +3 3,229 +7 1,298 -
2019-08-13 Tue 1,662 - 3,230 +1 1,303 +5
2019-08-14 Wed 1,664 +2 3,234 +4 1,304 +1
2019-08-18 Sun 1,667 +3 3,241 +7 1,304 -
Total Summary +13 +21
Next update in 23 hours 59 minutes