Чоткий Паца
Чоткий Паца

Найбільший україномовний канал на Youtube. Намагаємося робити твоє життя веселішим) Підписуйся на нас - ставай в ряди чотких!) Тобі мало нас на ютубі? Тоді переходь сюди: vk.com/chotkiy_paca

Subscribers

4,670,000

Views

809,001,427

Videos

350

YouTube ID

UCpgNxHZ3TCbB3_Xczm9TIDg

Youtube Account Stats Between 2021-12-23 and 2022-01-22
Date Subscribers Views Videos
2021-12-24 Fri 4,680,000 - 806,263,230 - 349 -
2021-12-26 Sun 4,680,000 - 806,416,514 +153284 349 -
2021-12-28 Tue 4,680,000 - 806,555,375 +138861 349 -
2021-12-30 Thu 4,680,000 - 806,691,212 +135837 349 -
2022-01-05 Wed 4,680,000 - 807,054,904 +363692 349 -
2022-01-07 Fri 4,670,000 -10000 807,195,937 +141033 349 -
2022-01-11 Tue 4,670,000 - 807,637,452 +441515 350 +1
2022-01-14 Fri 4,670,000 - 808,073,643 +436191 350 -
2022-01-16 Sun 4,670,000 - 808,359,651 +286008 350 -
2022-01-18 Tue 4,670,000 - 808,584,397 +224746 350 -
2022-01-22 Sat 4,670,000 - 809,001,427 +417030 350 -
Total Summary -10000 +2738197 +1
Next update in 23 hours 59 minutes