Чоткий Паца
Чоткий Паца

Найбільший україномовний канал на Youtube. Намагаємося робити твоє життя веселішим) Підписуйся на нас - ставай в ряди чотких!) Тобі мало нас на ютубі? Тоді переходь сюди: vk.com/chotkiy_paca

Subscribers

4,680,000

Views

762,095,845

Videos

342

YouTube ID

UCpgNxHZ3TCbB3_Xczm9TIDg

Youtube Account Stats Between 2020-12-17 and 2021-01-16
Date Subscribers Views Videos
2020-12-17 Thu 4,660,000 - 754,392,095 - 341 -
2020-12-19 Sat 4,660,000 - 754,603,459 +211364 341 -
2020-12-20 Sun 4,660,000 - 754,744,108 +140649 341 -
2020-12-21 Mon 4,660,000 - 754,872,924 +128816 341 -
2020-12-25 Fri 4,660,000 - 755,800,513 +927589 342 +1
2020-12-28 Mon 4,670,000 +10000 757,305,053 +1504540 342 -
2020-12-29 Tue 4,670,000 - 757,844,365 +539312 342 -
2020-12-31 Thu 4,670,000 - 758,602,647 +758282 342 -
2021-01-01 Fri 4,670,000 - 758,908,907 +306260 342 -
2021-01-04 Mon 4,680,000 +10000 759,847,674 +938767 342 -
2021-01-07 Thu 4,680,000 - 760,639,839 +792165 342 -
2021-01-10 Sun 4,680,000 - 761,281,363 +641524 342 -
2021-01-12 Tue 4,680,000 - 761,675,056 +393693 342 -
2021-01-14 Thu 4,680,000 - 761,861,223 +186167 342 -
2021-01-16 Sat 4,680,000 - 762,095,845 +234622 342 -
Total Summary +20000 +7703750 +1
Next update in 16 hours 54 minutes