Чоткий Паца
Чоткий Паца

Найбільший україномовний канал на Youtube. Намагаємося робити твоє життя веселішим) Підписуйся на нас - ставай в ряди чотких!) Тобі мало нас на ютубі? Тоді переходь сюди: vk.com/chotkiy_paca

Subscribers

4,520,000

Views

690,576,593

Videos

340

YouTube ID

UCpgNxHZ3TCbB3_Xczm9TIDg

Youtube Account Stats Between 2020-05-05 and 2020-06-04
Date Subscribers Views Videos
2020-05-06 Wed 4,500,000 - 682,226,847 - 335 -
2020-05-07 Thu 4,510,000 +10000 683,257,962 +1031115 336 +1
2020-05-08 Fri 4,520,000 +10000 684,467,836 +1209874 336 -
2020-05-10 Sun 4,520,000 - 685,326,860 +859024 336 -
2020-05-12 Tue 4,520,000 - 686,160,642 +833782 336 -
2020-05-14 Thu 4,520,000 - 686,684,944 +524302 336 -
2020-05-15 Fri 4,520,000 - 687,023,987 +339043 336 -
2020-05-18 Mon 4,520,000 - 687,712,399 +688412 338 +2
2020-05-19 Tue 4,530,000 +10000 687,955,456 +243057 338 -
2020-05-21 Thu 4,530,000 - 688,262,129 +306673 338 -
2020-05-22 Fri 4,530,000 - 688,466,533 +204404 338 -
2020-05-23 Sat 4,530,000 - 688,648,076 +181543 338 -
2020-05-24 Sun 4,520,000 -10000 688,862,495 +214419 339 +1
2020-05-27 Wed 4,520,000 - 689,328,974 +466479 339 -
2020-05-28 Thu 4,520,000 - 689,500,911 +171937 339 -
2020-05-29 Fri 4,520,000 - 689,680,060 +179149 339 -
2020-05-31 Sun 4,520,000 - 689,992,603 +312543 340 +1
2020-06-01 Mon 4,520,000 - 690,149,659 +157056 340 -
2020-06-03 Wed 4,520,000 - 690,410,072 +260413 340 -
2020-06-04 Thu 4,520,000 - 690,576,593 +166521 340 -
Total Summary +20000 +8349746 +5
Next update in 23 hours 20 minutes